پیچ شش گوش سایز m6 تا سایز m100

فهرست مطالب

پیچ شش گوش

 

استانداردهای پرکاربرد متریالی این دسته از محصولات دردو دسته کلی استانداردهایISO و ASTM می­باشد که شامل ISO 898-1 و ASTM های ،A193، A307، A325، A490 و غیره می­باشند.

پیــچ­های شش گوش یـکی از اجـزای جـدایی ناپذیر صنایع مختلف می­باشند  و  کاربرد ­های بسیاری در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، صنعت ساختمان، صنایع نیروگاهی، صنعت خودروسازی و غیره دارند.

اصطلاح پیچ شش گوش عموماً به پیچ­های با گل شش­پر اطلاق می­شود که طبق استانـداردهای مختلف متریالی بصورت فولادهای ساده کربنی، فولاهای کم آلیاژ، فولادهای آلیاژی، فولادهای زنگ ­نزن و سایر فولادها و سوپرآلیاژها و همچنین آلیاژهای آلومینیومی  و … می­تواند وجود داشته باشد. این اقلام قید و بـستی از مهم­ترین و پرمصـرف­ ترین انـواع پیچ­های صنعتی میباشـند که بخش اعـظم مصـارف امروزه کشور از طریق تـولیـد داخل و واردات (بیش از ۷۰ ٪) در بازار ارائه می­شود. این پـیـچ­ها اسـتانداردهای متریالی مشخصی دارندودر حال حاضربا متریال موجوددر کشور و خارج از کشور قابل تولید و تـأمین می­باشند.

متریال مورد استفاده در تهیه این پیچ­ها از شرکت­های داخلی و همچنین شرکت های اروپایی قابل تهیه است.

کلیه سایزهای پر مصرف این پیچ­ ها با توجه به نیاز پروژه های کشور در صنایع مختلف  از سایز  M6 تا M100 توسط شرکت ظفر صالح سبا قابل تولید و تأمین می­باشند.

پیچ ها با پوشش های مختلفی قابل عرضه میباشند که شامل پوشش سیاه، پوشش داکرومات پوشش گالوانیزه گرم و پوشش گالوانیزه سرد (کروماته آبی، فسفاته زرد) میباشند .

از این مقاله رضایت داشتید؟

در لینکدین به اشتراک بگذارید.
در پینترست به اشتراک بگذارید.
در توییتر به اشتراک بگذارید.
در فیسبوک به اشتراک بگذارید.
Picture of شرکت ظفر صالح سبا
شرکت ظفر صالح سبا

Zafarsaleh Saba Company

دیدگاهتان را بنویسید

Popular requests:
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.