محصولات

پیچ شش گوش سایز m6 تا سایز m100

[title text=”پیچ شش گوش” tag_name=”h2″]

[row]

[col span__sm=”12″]

استانداردهای پرکاربرد متریالی این دسته از محصولات دردو دسته کلی استانداردهایISO و ASTM می­باشد که شامل ISO 898-1 و ASTM های ،A193، A307، A325، A490 و غیره می­باشند.

پیــچ­های شش گوش یـکی از اجـزای جـدایی ناپذیر صنایع مختلف می­باشند  و  کاربرد ­های بسیاری در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، صنعت ساختمان، صنایع نیروگاهی، صنعت خودروسازی و غیره دارند.

اصطلاح پیچ شش گوش عموماً به پیچ­های با گل شش­پر اطلاق می­شود که طبق استانـداردهای مختلف متریالی بصورت فولادهای ساده کربنی، فولاهای کم آلیاژ، فولادهای آلیاژی، فولادهای زنگ ­نزن و سایر فولادها و سوپرآلیاژها و همچنین آلیاژهای آلومینیومی  و … می­تواند وجود داشته باشد. این اقلام قید و بـستی از مهم­ترین و پرمصـرف­ ترین انـواع پیچ­های صنعتی میباشـند که بخش اعـظم مصـارف امروزه کشور از طریق تـولیـد داخل و واردات (بیش از ۷۰ ٪) در بازار ارائه می­شود. این پـیـچ­ها اسـتانداردهای متریالی مشخصی دارندودر حال حاضربا متریال موجوددر کشور و خارج از کشور قابل تولید و تـأمین می­باشند.

متریال مورد استفاده در تهیه این پیچ­ها از شرکت­های داخلی و همچنین شرکت های اروپایی قابل تهیه است.

کلیه سایزهای پر مصرف این پیچ­ ها با توجه به نیاز پروژه های کشور در صنایع مختلف  از سایز  M6 تا M100 توسط شرکت ظفر صالح سبا قابل تولید و تأمین می­باشند.

پیچ ها با پوشش های مختلفی قابل عرضه میباشند که شامل پوشش سیاه، پوشش داکرومات پوشش گالوانیزه گرم و پوشش گالوانیزه سرد (کروماته آبی، فسفاته زرد) میباشند .

[/col]

[/row]

دیدگاهتان را بنویسید